Diskuze

Datum 13.04.2010

Vložil Miky

Titulek 15. víkend r. 2010

Hned na úvod malé upozornění o chybě, u beka jsou zařazeny do minulých sezon výsledky našeho áčka.
A k zápasu. Souhlasím s komentářem k zápasu, že Václav Milota odehrál hrozný fotbal. Byl jednou s naší stabilních opor, bohužel ho zkazil chlast a jiné zájmy, které prosazoval před fotbal. Naše hra nebyla vůbec špatná, tedy to co já jsem viděl. Hodně pomohly klucí s áčka, kterým tímto děkuji. Bylo vidět že se míč podržel v předu a mohlo se něco vymyslet aby se ohrozila soupeřova branka. S odchodem těchto hráčů se vytratila naše herní převaha a soupeř využil naší nesouhrnnost a malou fyzickou zdatnost. Výsledek je na první mistrovské utkání (náš druhý zápas po zimě a také naše druhé setkání s hřištěm) přijatelný, ale neuspokojivý, alespoň pro mě. Tímto apeluji na ostatní hráče a stejně jako já, když už se trávník zazelenal navštívily naše hodnotné tréninky.
K příštímu nedělnímu zápasu A mužstva: na podzim vás doma Vacov podcenily a byl z toho velmi překvapivý a zároveň hodně milý výsledek. Myslím si že máme natolik vyzrálé mužstvo, aby pod taktovkou Tomáše splnil očekávání (moje) a přivezl domů nějaký bod ze soupeřova mužstva. Jsme to právě mi, kdo tomuto soupeřovi dal tři branky, tak do nich klucí.

Zpět na diskuzi