Diskuze

Datum 19.04.2010

Vložil junas

Titulek vojníkov

ja sam za sebe mohu hodnotit pouze vojníkov,protože utkaní ve vacově jsem odehrat nemohl,kvuli bolesti třísel.docela dost mě to mrzí,jelikož jsem chtěl klukum v tak těžkem utkaní pomoci.věřím,že bojovali až dokonce,což je častečně vidět i na hodnocení trenera.vojníkov byl překvapivě slabý soupeř,promenit ještě některé naše šance,tak si domu odvez desítku a mohl být rad.zejmena miky byl neštastníkem zapasu:ještě v první polovině netrefil z maleho vápna branku a chvíli potom nevědomky vykopl míč z brany.znovu podotýkam,že ho to vubec nemusí mrzet,protože tohle se stava i ligovým hračum a tam je to o něčem jinem,kdežto mi to hrajem pro zabavu.MIKY ZAPOMEN NA TO!!!!a navíc jsme vyhrali a soupeře přehrali rozdilem třídy.v druhé polovině utkaní soupeř vyrovnal hru,díky našemu neštastnemu vlastnímu golu.pak ale odpadl fyzicky(dva hrači odstoupily kvuli křečim) a zapas jsme s přehledem dotahly do vítězneho konce.mě osobně překvapil David Matouš,který až na par vyjimek vubec netrenoval a vydržel hrat celý zapas.ted musime zapomenout na vacov,kde teda není naše prohra žadným překvapením a soustředit se na lažiště.věřím,že pokud budeme hrat jako proti kestřanum,tak je rozmeteme po hřišti.zdar

Zpět na diskuzi