Diskuze

Datum 26.04.2010

Vložil tom,

Titulek zdíkov

Pánové,nepsal jsem hlubší rozbor k utkání.Snad jsem to v krátkosti vystihnul.Můj zrak ovšem směřuje k sobotnímu utkání ve Zdíkově.Pořád mluvíme o klíčovém utkání a myslím,že ten čas právě nadešel.Zdíkov jak je patrné se nevzdává s myšlenkou záchrany.vyhrál na jaře co se dalo a je ve hře.Utkání bude v sobotu po čarodejnicích.A to ve své mysli mám jako zásadní věc.Čeká nás zápas,který nebude lehký.Oni se bud chytli,nebo posílili.Můžou také cpát rozhodčím.Jenže mi na to reagovat nemůžeme.Budeme hrát proti všem.Proti chlůastu,proti rozhodčím a nejspíše i proti mužstvu bojovnému.Ted budu nabírat všechny informace o soupeři.Udělám si rozbor a snad se v teoretické rovině dostaneme na to jak hrát.Ale bez Vás co máte raději pivo a zábavu to nepůjde.Budou dokonce tací co se zápasu nezúčastní z důvodů,že je jim špatně,nebo přijdou až ráno.A z toho mám strach.Tipy jako Milda,Luboš,Pili,Míra,ale taky Vonýs prostě na čarodejnice půjdou a ve 2,nebo ve 3 nebudou mít dost.Ten kdo přijde až ráno tak je pro ten zápas k nepotřebě.A o tom by měla být tento týden diskuze.Protože mám vytypované hráče z béčka.Jsou to hodný kluci,ale nevím zda stačí na ten zápas.Nejsem z toho dvakrát nadšený.Kdyby jsme hráli v Sousedovicích ,nebo Vacově.Ale touto případnou prohrou nám začnou do konce muka v podobě nutnosti vyhrávat.Kdyby jsme je odřízli tak je klid a mi můžeme útočit na to 5 místo.Koukněte na tabulku a koho to zajímá si může propočíst i kolik jsou oni schopni udělat bodů a kolik mi.Mě to vychází na 29 bodů k záchraně.Jenže když ted prohrajeme tak možná i více.Tak čus a rád si přečtu některá prohlášení.

Zpět na diskuzi