Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 01.04.2010

Vložil Koldis

Titulek fotogalerie

Odpovědět

Chce to tu vic foteček :-) hlavně teda hajníka :-D

Datum 02.04.2010

Vložil saty

Titulek Re: fotogalerie

Odpovědět

:) pracuje se na tom, vsechno bude...
...trpelivost ...

Datum 07.04.2010

Vložil hajník

Titulek Re: fotogalerie

Odpovědět

to sem nebyl já anebo byl,ale nedovedu si vysvětlit co to dělám :-)

Datum 29.03.2010

Vložil Saty

Titulek Vlachac

Odpovědět

Jak tipujete vysledek prvniho mistraku? Vzhledem k tomu, ze neumime vyhrat dva zapasy za sebou to vidim cerne, ale na druhou stranu, kazda serie nekdy konci tak muj tip je jasna dvojka, presny vysledek 0:2 - no proste verim nasi obrane...:)

Datum 29.03.2010

Vložil hajník

Titulek Re: Vlachac

Odpovědět

Saty a kde sem já v soupisce??????? Sem se chtěl pochlubit holkám a ony mi tam nenašli,to ste mi odepsali brzo :-)))))))))

Datum 17.03.2010

Vložil kouč

Titulek na známost

Odpovědět

přátelé vzhledem k tomu,že zatím není jednoduché najet rovnou na tyto stránky tak to musíte dále rozesílat všem známím.Navrhuji email od Satyho,kde nám sděluje o stránkách.Já tak činím.Již proto,že se v systému tolik nevyznám a tohle je pro mě prča.A pokud to čtou někteří co mají zájem hrát za bengo a ještě jsme je neviděli tak se proboha vzpamatujte.Jediné úlevy mají ty starší,ale třeba Kosík a nebo malej Klimeš.Hoši vždyt začínáte za 14 dní!

Datum 18.03.2010

Vložil saty

Titulek Re: na známost

Odpovědět

stačí zadat na seznamu tj albrechtice nad vltavou a stranky se objevi na perdnich ne-li na prvnim miste

Datum 09.03.2010

Vložil kouč

Titulek Záhoří

Odpovědět

S článkem souhlasím.Užší rozbor si nechám pro sebe a následně pro osobní pohovor s jednotlivými hráči.Plný souhlas mám ke kolektivnímu výkonu,zejména v nasazení a bojovnosti.

Datum 26.02.2010

Vložil Filip

Titulek První

Odpovědět

No to to trvalo :)

Datum 25.02.2010

Vložil saty

Titulek vzhled webu

Odpovědět

prosim o vecne pripominky k uprave a vzhledu, ci obsahu webu...