2 body z nakloněné roviny

04.10.2013 09:00

TJ Sokol Hrazánky - TJ Albrechtice nad Vltavou 1:1 (1:1) 4:5 pen.

Branka: Polánský

Tentokrát jsme přijeli na hřiště nováčka okresního přeboru do Hrazánek. Hrací plocha odpovídala posekané horské louce, takže se dala očekávat spíše nakopávaná a závody do vrchu, než pro oko diváka pohledná hra. Začali jsme vlažně, soupeř měl herní převahu, čemuž se díky terénu nedalo moc divit. Postupně jsme se přizpůsobili soupeřově hře a jejich zhuštěný střed nám toho moc nedovolil. Asi ve 25. minutě úsilí domácích vyvrcholilo vedoucí brankou na 1:0, když domácí předstopér napálil z dvaceti metrů odražený míč do odkrytého rohu Sewaldovo branky. Naštěstí se nám ještě do poločasu podařilo vyrovnat, když se po centru Martina Heineho a následném prodloužení Dušana Hronka k pohodlnému zakončení v malém vápně dostal Milan Polanský a upravil skóre na 1:1. Po změně stran se naše hra zlepšila a naše územní převaha vyvrcholila několika slibnými šancemi. Po pěkném pasu Petra Malého šel z úhlu sám na bránu Luboš Pícha, jenže domácí brankář velkou šanci vychytal. Ke konci zápasu jsme zahrozili několikrát ve vápně, velkou šanci měl David Matouš, Filip Šabatka, Dušan Hronek, při chuti hrající Milan Polánský a těsně před koncem ještě nečekaně prohrál sprintérský závod z půlky s domácím stopérem Tomáš Pilát. Ani na jedné straně už branka nepadla, utkání skončilo remízou 1:1 a tak rozhodovaly pokutové kopy. Nám se podařilo všechny proměnit, jen domácí kapitán zaváhal a Pavel Sewald jeho střelu bravurně zlikvidoval. Odvážíme si tedy cenné 2 body.

Sestava: Sewald, Polanský, Velický, Kolář, Šabatka, Heine, Malý, Matouš, Marcin (46.Pilát), Pícha, Hronek D.
Trenér: Tomáš Řehoř

text: Juňas