Dohrávka a další kola

10.06.2013 08:00

Podolí II - Albrechtice 1:1 (1:0)

branka: Smola

Fotbalový víkend odstartoval už v pátek opakovaným zápasem v Podolí II (resp. v Šamonicích). Domácí měli včetně penalty několik vyloženýcn příležitostí k rozhodnutí zápasu už v první půli, ale podařilo se jim dát jen jeden slepený gól. Naše touha po vyrovnání v druhé půli vyvrcholila pár minut před koncem, když se po skrumáži ve vápně domácích dostal k dorážce jeden z nejstarších aktivních fotbalistů ve střední Evropě Jarda Smola a nekompromisně ze dvou metrů posunul míč za brankovou čáru. Výsledek je pro nás o jeden bod lepší než z minule nedohraného utkání, což domácí nesli těžce.

Albrechtice - Semice 4:1 (3:0)

branky: Nedvěd 2, Pilát T. 2

Hned v sobotu 8.6.2013 bylo na programu další kolo OP a přijeli k nám Semice. První poločas jsme zvládli bravurně a po dvou brankách Tomaika, jedné Méďovo a ještě několika neproměněných šancích se šlo do kabin s pohodlným vedením 3:0. V druhém poločase se projevila únava z pátku a snížila se naše koncentrace na utkání. Soupeř byl větší část druhé půle aktivnější a k našemu štěstí z jeho snahy vyplynul pouze jeden gól v naší síti. V závěru jsme se probudili, pro jistotu přidali ještě jeden zásah a dokopná mohla vypuknout.

Mirotice B - Albrechtice B 3:1 (1:1)