Domácí výhra s Čížovou

09.09.2013 22:00

TJ Albrechtice nad Vltavou - TJ Sokol Čížová B 2:1 (1:1)

Branky: Vyskočil, Pícha

Čížová přijela pouze s 11ti hráči, ale na jejich hře to nebylo vůbec znát i přes to, že v sestavě měli od 10té minuty hráče Millera s vyhozeným ramenem. Nicméně měli čížovští v sestavě zkušené harcovníky Kunta a Slámu doplněné o rychlé mladé hráče, kteří od počátku dávali najevo, že si přijeli pro 3 body. Soupeř byl od začátku lepším týmem a zásoboval naši obranu a zálohu, která měla věkový průměr asi 40 let, velkým množstvím nebezpečných akcí. Dařilo se nám odolávat i díky prozatím jistému gólmanovi Koukolovi. Ve 40 minutě se nám naopak podařilo otevřít skóre Mírou Vyskočilem, který využil zaváhání hostující obrany a obstřelil brankáře Hošnu 1:0. Pár minut na to však Koukol podcenil jednoduchý nákop a čížovský Brat snadno vyrovnal 1:1. Po změně stran šel do hry David Matouš a Roman Voneš a naše hra se hlavně ve středu hřiště zlepšila. V 60 minutě velmi nevybíravým zákrokem sestřelil hostující Kunt Polanského a ten byl nucen střídat. V 85 minutě našel centr Petra Koláře na pravé straně Míru Vyskočila, který z první adresoval přihrávku na střídajícího Luboše Píchu, ten mezi třemi hráči Čížové z otočky vystřelil k tyči a překonal doposud výborného Hošnu 2:1. Výsledek jsme do konce hrací doby udrželi a získali tak velmi cenné 3 body.

text: Juňas