Hladká domácí výhra

27.05.2013 10:09

TJ Albrechtice - TJ Borovany 4:0 (2:0)

Branky: Pilát t. 2, Nedvěd, Gotfrid

Než se v sobotu diváci stačili posadit, už vstávali a tleskali prvnímu gólu do sítě hostů. Hosté rozehráli, v zápětí ztratili míč a z následného protiútoku inkasovali první z celkově čtyřech úderů. Úvod se nám povedl na výbornou, pak se hra trochu uklidnila a vyrovnala, hosté se také dostali k zakončení, ale naštěstí jim chyběla přesnost. Výborně nám v zápase až na drobné chybičky pracovala obrana a to byl základ i pro lepší hru dopředu. Ještě do poločasu jsme náskok navýšili a do šatny jsme šli spokojení. V druhé půli hosté zvýšili aktivitu, dostali se k několika zakončením, ale gólman a naše obrana jim gólový uspěch nedovolili. Naopak z protiútokú jsme vytěžili ještě další dvě branky (mohlo jich být i více) a druhý poločas skončil k velké spokojenosti naší i našich fanoušků stejným poměrem jako poločas první.

Další zápasy Áčka:

V pátek 31.5.2013 hrajeme od 17:00 dohrávku v Chyškách a v neděli 2.6.2013 od 17:00 další kolo v Protivíně

TJ ZD Kestřany B - TJ Albrechtice B 8:0 (1:0)

Béčko odjelo do Kestřan pouze s 11 hráči, protože se hrálo také v sobotu a všechno bylo podřízeno úspěchu Áčka. Poločasový výsledek byl ještě celkem dobrý, ale pak hráčům, kteří dlouho nehráli a těm co moc netréhují došla šťáva a zrodil se debakl.

Další zápas hraje Béčko v neděli 2.6.2013 od 15:00 v Miroticích