První domácí ztráta

23.09.2013 22:00

TJ Albrechtice nad Vltavou - TJ Hradiště B 3:6 (1:3)

Branky: vlastní, Koukol, Milota

Hradiště přijelo v nabité sestavě se čtyřmi hráči A-týmu. Už loňskou sezonu hrálo Hradiště na vyšších postech tabulky a potvrdilo kvalitu i tentokrát. Začátek utkání byl jasně v režii hostujícího týmu, když už v 5.minutě otevřel účet zápasu Zabloudil 1:0. V 10.minutě se v hlavičkovém souboji střetl domácí Velický s hostujícím hráčem a následně oba putovali do nemocnice s rozraženou hlavou. Ve 20.minutě na pravé straně prošel mezi dvěma hráči Luboš Pícha, vystřelil asi z 25 metrů a jeho ránu si do vlastní sítě srazil hostující obránce 1:1. Hned dvě minuty na to vystřelil z velkého vápna Vepřovský a bylo to 1:2. Do poločasu ještě upravil stav opět Zabloudil, když hezkou střelou po zemi k tyči překonal Koukola 1:3. Po změně stran se hra trochu vyrovnala a šance byli vidět na obou stranách. V 50.minutě se ve vápně hostí šikovně vyhnul Kamil Milota stoperovi, ten ho bez balonu srazil a byla z toho penalta. Postavil se k ní neomylný Pavel Koukol a s přehledem ji proměnil 2:3.O pár minut později jsme opět prohrávaly o dvě branky, když se k odraženému míči dostal Hanus a lehkou střelou rozvlnil síť na 2:4. Po této brance se již naše obrana totálně rozsypala, znatelně chyběl zraněný Zdeněk Velický, který nezaviněným střetem musel předčasně opustit hrací plochu. Po hezké akci hradišťských v 67. minutě skóroval Rybár 2:5. V 72. minutě po přihrávce Petra Malého převzal míč Milota, vyměnil si ho dvakrát s Píchou a za hranicí velkého vápna krásně vystřelil pod břevno 3:5. Hosté ještě v závěru zvýšili Kolářem na konečných 3:6. Několikrát jsme ještě měli šanci na korekci výsledku brejkovými situacemi, kdy dvakrát mohl skórovat Milda Lidinský, jenže dobře chytající gólman Kaška jeho pokusy zneškodnil. Výhra hostů byla vzhledem k průběhu utkání zasloužená a tak jsme utrpěli první domácí porážku. Zdenda Velický se po zápase vrátil z nemocnice a mohli jsme slavit, že je v pořádku a že alespoň na stehy jsme vyhráli 3:2.

text: Juňas/Švýcar