První zápas, plný počet bodů

26.08.2013 20:00

TJ Albrechtice nad Vltavou - SK Skály 3:1 (1:1)

Branky: Voneš, Vyskočil, Lidinský

Soupeř ze Skal k nám přijel lehce posílen o hráče z Protivína, což bylo oproti jarnímu utkání znatelné hned na první pohled. Hra byla od začátku trochu vyhecovaná, neboť sudí Pravda rozporuplným rozhodováním rozhořčil nejednoho hráče. Přišla 30 minuta zápasu. Po kolmici Pepy Hronka se k balonu dostal Roman Voneš a nekompromisně otevřel skóre na 1:0. O chvilku později po našem zaváhání v obraně soupeř celkem snadno vyrovnal 1:1 a do poločasu se už stav nezměnil. Po změně stran hráči Skal hru zdůraznili a jejich agresivita nám neumožňovala hrát to, co jsme chtěli. V 65. minutě však po pravé straně unikl Luboš Pícha, na jeho centr si naběhl téměř nekrytý Míra Vyskočil a hlavou zvýšil na 2:1. Soupeř zvýšil tlak a vytvářel si tím i zajímavé šance, jenže v brance stál pozorný Koukol a veškeré šance i se štěstím zlikvidoval. V 80 minutě po chybě hostujících stoperů se k míči dostal David Matouš, vyslal do brejku Mildu Lidinského a ten bez problémů překonal gólmana Řeřichu 3:1. Soupeř tíhu našeho náskoku těžce nesl a tak se uchýlil k agresivnější hře plné faulů, nadávek a urážek, čímž si vysloužil několik žlutých karet. K další změně skóre už nedošlo a tak jsme první utkání na domácí půdě dotáhli do vítězného konce.

text: Juňas