Studená sprcha v 3. minutě

12.05.2013 21:30

TJ Albrechtice - TJ Hradiště B 0:2 (0:2)

Než jsme se stačili rozkoukat, tak už jsme prohrávali 0:1 když po rychle zahraném autu utekl ve třetí minutě zápasu hráč soupeře po pravé straně a z úhlu překonal brankáře Koukola. Béčko Hradiště k nám přijelo s velmi maldým týmem, podle toho vypadalo i tempo hry. Ve 24 minutě se levý záložník soupeře prosmekl mezi čtyřmi našimi hráči a pohodlně zvýšil na 0:2, což byl poločasový výsledek a nakonec i konečný. Naše snaha o vyrovnání sice přinesla několik slibných situací, ale kontaktního a natož pak vyrovnávacího gólu jsme se bohužel nedočkali. Hradišti patří druhé místo v tabulce OP zaslouženě.

Další zápas hraje Áčko už ve čtvrtek 16.5.2013 od 17:00 doma s Čížovou B a v neděli 19.5.2013 pak od 17:00 hrajeme v Šamovicích proti Podolí II

Podolí II B - TJ Albrechtice B 5:1 (2:1)

Branka: Šabatka

Konečný výsledek je krutý a vypadá jako ostuda. Začátek byl jasně náš, byli jsme lepší běhavější. Po 10 min hry dal Fíla gól hlavou ze standardky a vypadalo to na hladký průběh utkání. Jenže za cca 10 min soupeř z přečíslení z brejku vyrovnal, což je nějak nakoplo a pak tam začali lítat. Šance ani moc neměli, ale co mohli to dali. Snad se Áčku povede v neděli odveta.

Další zápas Béčka je v sobotu 18.5.2013 od 17:00 doma proti FK SDH Vráž