V Chyškách opět bez bodu

16.10.2013 09:00

FC Chyšky : TJ Albrechtice nad Vltavou 5:2 (2:0)

branky: Lidinský, Luboš Pícha

Do Chyšek na hřiště připomínající přistávací plochu, ale jinak slušně připravené jsme přijeli ve značně slátané sestavě, když chyběla spousta opor, jako jsou Pepa Hronek, David Matouš, Martin Heine, Petr Kolář, Dušan Hronek, Kamil Milota atd., takže se toho od nás nedalo moc čekat. Od první minuty na nás soupeř vlétl, hrál kombinačně a hlavně ve středu hřiště nás jednoznačně přehrával. V 11 minutě jsme prohrávali 1:0, když po závaru v našem vápně z hranice šestnáctky prostřelil Sewalda Prášek. O 10 minut později nastal v našem brankovišti chaos, nikdo nedokázal balon odkopnout a tak soupeř zvýšil účet Kukačem na 2:0. Naše snažení o korekci výsledku bylo naprosto marné,soupeř nám míč nepůjčoval a když už to vypadalo alespoň na náznak,tak jsme ztroskotali na finální přihrávce. Po změně stran vypadal průběh podobně jako v první polovině zápasu.Soupeř stále na míči a my bez pohybu jen přihlíželi, jak si s námi dělají, co se jim zachtělo. V 50 minutě zvýšil domácí Kosík už na 3:0.O 5 minut později domácí opět zvýšili již na 4:0, když po hezké kombinaci skoroval znovu Prášek.Za tohoto stavu jsme se asi přestali bát toho něčeho neviditelného a začali jsme trochu běhat a bojovat. Po našich útocích hlavně z pravé strany, jsme několikrát dostali domácí do úzkých. Vyvrcholení jinak marné snahy přišlo v 75 minutě, kdy po trestném kopu Luboše Píchy, závaru ve vápně domácích a přiklepnutí Voneše se míči dostal Milda Lidinský a propálil vše, co mu stálo v cestě 4:1. V 81 minutě však domácí znovu zvýšili Turkem už na 5:1. V 86 minutě po centru Píchy a dalším závaru před domácí brankou zahrál hráč Chyšek ve vápně rukou a byl z toho pokutový kop. Ten proměnil Luboš Pícha 5:2. Do konce utkání se už nestalo nic, co by stálo za zmínku a tak si po velmi bídném výkonu neodvážíme žádný bod.

sestava : Sewald Polánský, Marcin, Šabatka Lidinský, Smola, Voneš, Pícha Lukáš, Pícha Luboš, Vyskočil, Malý

střídali : Velický,Mikolášek,Polák

text: Junas