Výhra nad Čimelicemi

25.10.2013 17:42

Tentokrát jsme na domácím hřišti přivítali čimelické bengo, které přijelo bez opor z áčka, jež v ten samý čas hrálo v Oseku. Naše sestava obsahovala asi to nejlepší, co momentálně máme k dizpozici a tak jsme hráli v celku pohledný fotbal. Celý první poločas jsme měli herní převahu, několikrát jsme ohrozili soupeřovu branku, jak centry do vápna, tak střelami ze střední vzdálenosti, avšak žádná s těchto situací neskončila brankou. Ve 31.minutě přišel hezký centr z pravé strany od Martina Heineho, přeletěl všechny soupeřovi obránce, našel osamoceného Matouše a ten v pádu prostřelil hostujícího brankáře 1:0. Tlak se po tomto golu zvýšil, ale naše akce skončily na finálních přihrávkách. Po změně stran jsme začali stejně aktivně, soupeře jsme zatlačili a znemožňovali mu tak rozehrávku. Ve 48.minutě po šikovné přihrávce D. Hronka, šel sám na bránu Pícha, ale jeho střela mířila těsně vedle. V 51. minutě po kolmici Heineho z první trefil balon Vyskočil, našel přesně mezi obránci Luboše Píchu a ten už měl úlohu velice snadnou 2:0. Jenže 5 minut na to po hezké akci soupeře, napřáhl z 25 metrů Káš a vymetl Koukolovi pavučinu 2:1. Přišla 66. minuta Pícha zahrál za hranicí šestnáctky trestný kop, golman jeho střelu je vyrazil před sebe a střídající Milota nekompromisně zvýšil na 3:1. Po této brance jsme už mysleli na vítěztví a situaci si opět zkomplikovali. V 70.minutě totiž našim obráncům unikl Nosek, udělal kličku Koukolovi a ten ho musel zastavit nedovoleně. Sudí Peklo mu naštěstí udělil jen žlutou kartu a kopala se penalta, kterou se štěstím proměnil sám postižený Nosek 3:2. Díky tomuto zaváhání jsme zvedli hlavy, soupeře jsme zmáčkli a pohlednými kombinacemi si vytvářeli šance. V 72.minutě našel zleva Lidinský v malém vápně Milotu, ale ten branku trestuhodně přestřelil. V 80.minutě přišlo více než efektivní střídání. Na hřiště přišel místo Vyskočila Kolář a začali se dít věci. V 81.minutě vyslal kolmici Polanský na Heineho ten potáhl míč až do vápna, tam adresoval přihrávku na právě nekrytého Koláře a ten bezváhání zavěsil 4:2. V 85.minutě vyslal do brejku Heine Píchu, ten doputoval s balonem k brankové čáře, přihrál do vápna Milotovi, ten mezi dvěma obránci našel znovu Koláře, který se opět nemýlil 5:2. V 88.minutě mohl Kolář dovršit hattrick, když mu na hlavu posadil Velický hezký centr, jenže hostující brankář byl proti. Toto utkání se neslo ve velmi slušném duchu, rozhodčí Peklo zvládl zápas velmi dobře. Získali jsme tak další cenné 3.body.

Sestava:Koukol-Polanský,J.Hronek,Šabatka,Lidinský-Heine,Vyskočil,Malý,Matouš-Pícha,D.Hronek Trenér Řehoř