18.04.2010 17:00

...bez komentáře průběhu...

Sestava: Cihla - Kolář, Hronek J., Lidinský, Hronek Z. – Milota, Řeřábek, Kolářík, Polanský, Heine – Pilát

Střídali: 37´ Hronek D. za Hronek J., 39´ Voneš za Kolářík, 55´ Smola za Koláře

Branky: 31´ 1:0 – nákop a neodkoplý míč, 35´ 2:0 – špatně odkoplý míč soupeři a brejk, 49´ 3:0 – rychle rozehraný roh a centr, hráč hlavičkoval v náběhu do prázdné branky mezi Mildou a Martinem, 53´ 4:0 – akce na tři doteky od brankáře po pravé straně, 61´ 5:0 - opět roh a přetažený centr na zadní tyč, hráč opět skóroval do prázdné brány a bez ataku.

Řekli po utkání

Do utkání jsme vstoupili s určitým taktickým záměrem, protože kvalitu a sílu soupeře jsme znali. Měli jsme zabránit kombinační hře soupeře a donutit jej k pouhým nákopům. Sami jsme měli chodit do rušivých protiútoků a udeřit po standardních situacích resp. rohů. Tato hra se nám vedla cca do 30 minuty. Bohužel kvality našich hráčů nejsou takové jako u soupeře a tak každá naše chybička byla potrestaná. První branku jsme ovšem vsítili právě mi a po zmiňovaném trestném kopu. Krásná přízemní střela Koláříka však byla neuznána pro údajný ofsajd. Sami jsme pak obdrželi branku v 31 minutě po hrubé chybě zadáků, kdy minuly lehký balón. Druhý gól byl hned ve 35 minutě a opět po špatném odkopu Koláře a následném brejku. V druhém poločase již existovalo jen jedno mužstvo a branky padali po krásných přímočarých akcí soupeře. Dvě branky padli dokonce z rohů, které mají naši hráči dobře natrénované, ale koncentrace již nebyla taková, jaká by měla být. Soupeř byl ve všech řadách velmi kvalitní a postupu, který mu jistě neunikne, mu předem blahopřeji. Od funkcionářů, kteří dělají svoji práci kvalitně, přes výborného trenéra a kvalitní mužstvo si dovolím říci, že soupeř momentálně nemá konkurenci v této třídě. Výborné Sousedovice mají v letošní sezoně asi smůlu. V hodnocení hráčů budete vidět vyšší známky. Jsou uděleny objektivně, protože mužstvo do 30 minuty opravdu hrálo to, co mělo a přes deprimující výsledek všichni bojovali prakticky až do konce. A za toto jim patří dík.