Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 26.09.2011

Vložil Vlasta

Titulek Re: Re: trenink v úterý

Odpovědět

jasný sice se se stejně začne asi dýl ale pátá je snad dobrá když už mám ten malej pátek uprostřed týdne........

Datum 25.09.2011

Vložil Fugass

Titulek Co ve Vožici

Odpovědět

Tak pomohlo Vám to, kam se kope ta péňa? Jak jste hráli??? My vyhráli 6:2 v Chotovinách, byly marný. Čus Fugass Bernartice

Datum 26.09.2011

Vložil tom

Titulek Re: Co ve Vožici

Odpovědět

Diky za info.Nám to pochopitelne nepomohlo.Dostali jsme na frak.Ale pently kopali a golman na stranu sel.Lec pozde.Ale diky

Datum 22.09.2011

Vložil Tréninky

Titulek Změna tréninků

Odpovědět

Tréninky jsou od včerejška středa, pátek od 17 hod

Datum 20.09.2011

Vložil tom

Titulek Nekdo bude nasranej,nekdo ne.

Odpovědět

Jak Vám předeslal švýcar.Situace je už hrozná.Ve středu přijdte všichni i nemocný.Hlašte tuto zprávu do okolních vesnic a lidem.Sms,emailem,fonem,kouřem,řvaním.Ale at tady jsou všichni i nemocný i ty co normálně nechodí.Přijedte třeba dýl.Především se to týká těchto lidí.Pilát Standa,Olešník (ostatní věci vyřešíme později),Junas,Vejšický Zdenda,Mírek Vyskoč atd..Děkuji všem ,který chtěji pomoci

Datum 20.09.2011

Vložil Juňas

Titulek Pro Voka

Odpovědět

Tome,jen sem se chtěl zeptat,jestli by šlo v sobotu udělat narozeninovou party dvou děvčat z Albrechtického družstva žen.dej mi prosimtě vědět co nejdřív.budou mít soudek a nějakej chlast svuj předem dík

Datum 20.09.2011

Vložil tom

Titulek Re: Pro Voka

Odpovědět

Jasně ale přijd na trenink a domluvíme se

Datum 22.09.2011

Vložil Juňas

Titulek Re: Re: Pro Voka

Odpovědět

Já bych přišel,ale mam odpol.,už sem se zkoušel uvolnit,ale nejde to.stavil bych se za tebou v sobotu kolem oběda.Jo a slyšel sem,že máme nového trenéra :)) snad to vrátíme do starých kolejí :)

Datum 22.09.2011

Vložil Švýcar

Titulek Re: Pro Voka

Odpovědět

Luboši, vidím že zájem o fotbal opravdu máš. Škoda jen, že máš tak málo času.

Datum 30.08.2011

Vložil Švýcar

Titulek Rozpisy

Odpovědět

V sekci "ke stažení" najdete rozpisy na podzim 2011 v .pdf.

Datum 25.08.2011

Vložil tom

Titulek Béčko hraje v NEDĚLI!!!

Odpovědět

Včera jsem slyšel hlášky o zápase.Dnes jsem to ověřil.Smetanka k nám jede v neděli.Nic se nemění.Kluci dejte to dohromady.Jsme favoriti a jděte si přečíst jejich forum.Přeji hodně úspěchů na celý víkend.

Datum 26.08.2011

Vložil jimi

Titulek Re: Béčko hraje v NEDĚLI!!!

Odpovědět

Smetanka k vám jede v neděli? Je to tak u vás na stránkách, u nich ale na OFS je sobota!!!

Datum 23.08.2011

Vložil Vlasta

Titulek Planá

Odpovědět

Ahoj nevíte někdo kolik zítra bude lidí na tu Planou? Dnes trénink na 100% nestíhám jedu do Krumlova a zítra to mám taky tak nějak všelijak, tak nevím jak budu stíhat, navíc jestli se hraje od 17:30 :-(

Datum 24.08.2011

Vložil Miky

Titulek Re: Planá

Odpovědět

Nejlepší je používat telefony :-)))))

Datum 24.08.2011

Vložil Vlasta

Titulek Re: Re: Planá

Odpovědět

Tak já jsem že nepřijdu na trenink napsal, ale tak zase nechci aby to úplně umřeli i zde tak se to tu trochu snažím rozproudit :-) Ale když už ses ozval, tak ty určitě přijdeš :-)