Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 09.03.2012

Vložil FIlip

Titulek Re: Vydržte!

Odpovědět

Díky za podporu.

Datum 07.03.2012

Vložil jimi

Titulek albrechticky fotbal

Odpovědět

https://www.fcpisek.cz/tymy/starsi-dorost-A/detail/1958/

Datum 19.02.2012

Vložil pripravny zapas

Titulek pripravny zapas

Odpovědět

albrechtice-milenovice 5:5

Datum 05.03.2012

Vložil Johny

Titulek Re: pripravny zapas

Odpovědět

11:0..to je dobrý,vítejte v okresnim přeboru přátelé

Datum 05.03.2012

Vložil ...........

Titulek Re: Re: pripravny zapas

Odpovědět

Rejpale

Datum 06.03.2012

Vložil Divák

Titulek Re: Re: Re: co bude dál??

Odpovědět

Jaké jsou vyhlídky Albrechtického fotbalu??? může mi někdo oběktivně odpovědět...

Datum 06.03.2012

Vložil ..........

Titulek Re: Re: Re: Re: co bude dál??

Odpovědět

OBĚKTIVNĚ určitě :-D

Datum 07.03.2012

Vložil divák jako ty

Titulek Re: Re: Re: Re: co bude dál??

Odpovědět

Těch věcí je mnoho.Objektivně odpovíme těm co to myslí opravdu vážně.Takže email znáš,svoje jméno taky.Tak nebuď pokakanej a podepiš se.A mi tě pozvem,nebo ti to napíšeme do emailu.Stačí taková odpověď.Nebo jsi sejen přišel vysmívat a pomoci nechceš.

Datum 07.03.2012

Vložil Zdenek

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: co bude dál??

Odpovědět

Otázka pro vedení klubu?? aréál máte krásnej,ale mam takový pocit,že zde chybí to nejdůležitější-finance..Nemělo by vedení klubu finační zabezpečení pro chod klubu?? Myslím si,že by Albrechticím slušela,vyšší soutěž ,než je 1B..

Datum 08.03.2012

Vložil tomas

Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Re: co bude dál??

Odpovědět

Souhlasím s tebou Zdenku.Ano i já si myslím,že ůkolem kařdého klubu je mimo jiné i shanění financí a následně je vhodně investovat do hráčského kádru.Jsou to spojené nádoby.V tomto areálu by se měla hrát minimálně 1.A.Ale touto cestou vedení nejde.Hrají to poctivy kluci již celou dobu co vykopali 1.B.Léta běží i jim.Letos chtějí všem dokázat,že soutěž udrží.Tak jim budeme všichni držet palce.

Datum 07.03.2012

Vložil johny2

Titulek Re: Re: pripravny zapas

Odpovědět

Je hanba,že každý rok musí někdo postoupit a někdo spadnout.Když nemáš výkonnost tak musíš být dole.Ty nemáš odvahu se podepsat,tak budeš vždycky druhej.

Datum 07.03.2012

Vložil johny2

Titulek Re: Re: pripravny zapas

Odpovědět

Nevím zda jsi přítel.Protože žádného Johnyho neznáme,ale pokuď si tak nevím proč nám nedržíš palce a ještě před začátkem nás zveš.Snad se ti v životě všechno daří.

Datum 28.01.2012

Vložil Filip

Titulek účast na tréninkách

Odpovědět

Nevim jestli to neni napsaný jasně,ale tréninky už nějakou dobu probíhaj, ale lidi jako by o tom nevěděli. Je jasný že na zelené travičce s míčem se trénuje líp,ale bez fyzičky je to k ho*nu. Takže kdyby to někoho zajímalo, tak v sekci TRÉNINKY ZIMNÍ PŘÍPRAVY

Datum 30.01.2012

Vložil Vlasta

Titulek Re: účast na tréninkách

Odpovědět

No, ale já bych řekl, že fotbálek na sněhu není zase taky špatnej....... alespoň v sobotu mě to docela bavilo :-)

Datum 03.02.2012

Vložil ole

Titulek Re: Re: účast na tréninkách

Odpovědět

ja se snad dostavim po tomhle vikendu, pichnul sem se nozem do ruky, tak to musim dolecit...