Sokol Čížová B - TJ Albrechtice n. Vlt.

Neděle 6.4.2014 od 16:30

Ve středu trenér oznámil tuto nominaci:

Sewald Pavel, Koukol Pavel, Polánský Milan, Lidinský Miloslav, Smola Jaroslav, Hronek Josef, Kolář Libor, Šabatka Filip, Milota Kamil, Voneš Roman, Hronek Dušan, Matouš David, Herink Ondřej, Malý Petr, Marshall Peter, Kolářík Karel, Mauer Robert, Velický Zdeněk

Na utkání nás nakonec z výše nominovaných odjelo výrazně méně. Měli jsme pouze dva hráče na střídání, Pepa Hronek musel předčasně střídat pro zranění - snad to nebude vážné. Když už jsme vyčerpali obě možnosti střídání, tak se ještě zranil Peter a poslední třetinu zápasu jsme v podstatě dohrávali o deseti. Přes všechny problémy díky dodržené taktice, disciplíně, velkému nasazení všech hráčů a povedeným standardním situacím ve druhém poločase se nám povedlo zvítězit 0:2 (branky: Malý Petr, Milota Kamil).