Výsledky dalšího jarního kola

22.04.2013 18:47

Albrechtice - Kovářov 3:2 (1:1)

branky: Pícha Luboš, Nedvěd 2

K prvnímu domácímu zápasu našeho Áčka přijeli do Albrechtic fotbalisté z Kovářova a jejich Áčko, které je na třetím místě v tabulce OP si z naší tvrze neodvezlo ani bod. Hosté sice začali lépe, ale skóre zápasu otevřel domácí Džuňas. Do poločasu se Kovářovským podařilo vyrovnat, když střelu z dálky ze strany gólman Koukol trochu podcenil, míč se otřel o tyč a skončil v bráně. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 1:1. Po přestávce se ujali vedení hosté a museli jsme zmobilizovat všechny síly abychom zápas neztratili a pokusili se získat další tři jarní body. Nakonec se nám obrat podařil, když se v 75. a 85. minutě o dvě branky postaral Méďa. Závěrečný nápor hostí nebyl nijak velký, výsledek se nám podařil zkušeně pohlídat a oslavy dalších tří bodů mohly vypuknout. Nutno podotknout, že utkání jsme zvládli i bez několika opor týmu.

Příští sobotu 27.4.2013 jedeme do Čimelic !!! Hraje se od 15:30

Hradiště "C" - Albrechtice "B" 5:1 (1:0)

branka: Sewald (11)

Béčko nám na Hradišti "trochu" propadlo hlavně proto, že někteří hráči nebyli v nejlepší fyzické pohodě. První poločas byl výsledkově ještě celkem dobrý, ale ve druhém jsme dostali 4 góly a výsledek je jaký je.

Další zápas v sobotu 27.4.2013 od 17:00 ve Slabčicích!!!