Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 08.06.2010

Vložil vlasta

Titulek Re: Re: prádlo

Odpovědět

V autě jsme ji vezli my, tak jí asi vozí Ondra pořád sem a tam...To budou kluci v sobotu vonět :o)

Datum 07.06.2010

Vložil to je ostuda

Titulek je třeba se vrátit na základku

Odpovědět

Tomík | 07.06.2010 19:05:47 | IP: 89.103.180.149
Děkujeme až na ty pravopisné chyby dobrá řeč

Datum 07.06.2010

Vložil tom

Titulek Re: je třeba se vrátit na základku

Odpovědět

to je pravda,ale hoši já jsem z toho venku.Chyby dělám,ale takové ne.a navíc přijel jsem až ted.jo a becker mám taky

Datum 07.06.2010

Vložil to je síla

Titulek vlezdoprdel

Odpovědět

Albrechtice | 07.06.2010 17:49:40 | IP: 188.120.211.1
Gratulujeme a upřímně přejem postup.Předváděli jste po celou soutěž kvalitní fotbal,který lahodil oku.Myslíme,že je to soukolí,které pracuje na vysoké úrovni.Hráčský kádr má kvalitui.Trenéři jsou velice kvalifikováný a pžedevším inteligentní.Funkcionáře neznáme,ale hráli jsme u Vás a bylo vidět dle chování,že jsou to lidé na správném místě.Musíme uznat,že jste se chovali jako gentlemani a třebaže jste soupeře,resp.nás válcovali tak jsme neslišeli slovo posměchu a sesměšňování nás slapších soupeřů.Věříme a tak jak to cítíme mi albrechtice tak v té vyšší soutěži budete mezi špičkou.Ještě jednou Vám všem gratulujeme a řejeme hodně radosti na hřišti i v životě.

Datum 07.06.2010

Vložil Miky

Titulek Re: vlezdoprdel

Odpovědět

Škoda že dotyčný používá internet od backera, který používá jednotnou IP adresu, jako ostatní poskytovatelé bezdrátového internetu. By mě zajímalo kdopak napsal poděkování Vacovu.

Datum 03.06.2010

Vložil Filip

Titulek Zápas s Krčí

Odpovědět

Naprosto souhlasím s hodnocením trénera. Bata jako stoper je asi základní kámen obrany, není v tuto chvíli asi nikdo z béčka (možná ani z áčka) :), kdo by ho zastoupil. Proto je škoda že neni k dispozici na každý zápas. Odchod Pepy z obrany v 2. poločase byl jasně znát. Hráči typu Josefa přináší do obrany klid, kdy při jeho jesličkách a zasekáváčkách člověk netrne hrůzou jako když bych to dělal já nebo KArel. A co je důvodem, že se zůstalo po zápase ? Podle mě je to jen asi dílo náhody a štěstí, že nikdo nechvátal domu, nikdo nic neměl a tak.

Datum 04.06.2010

Vložil Sewi

Titulek Re: Zápas s Krčí

Odpovědět

Co se týče hodnocení obrany, tak souhlasím, tam není co dodat... Ale nemyslím si, že naše posezení po zápase bylo dílo náhody a štěstí. Podle mě to bylo jenom logickým vyústěním situace. Po řadě "šlehaček" co jsme dostali se nám konečně zadařilo (podle mého taky s porcí štěstí (i když Kája asi nebude souhlasit :-))). A kdy jindy bysme měli posedět než po tomhle zápase? A je úplně jedno, jestli je to v sobotu, v neděli, s Krčí, nebo s kýmkoliv jiným. To by pak ani nemělo cenu to hrát...

Ještě k zápasu: Soupeř se jednoznačně porazil sám svou nedisciplinovatostí. Když se sečtou oba poločasy, tak byl zápas vyrovnaný... Soupeř šance měl, to je třeba si přiznat. Jen jejich neustálé diskuse s rozhodčím ba i sami se sebou (s námi), potažmo i naše štěstí je připravili o lepší výsledek..
Ale to je fotbal :-)

Datum 02.06.2010

Vložil 17

Titulek Komentář k "B" mužstvu

Odpovědět

Je středa... Chceme komentář k "B" mužstvu!! Nebo se někdo bojí Fílovi reakce? :-)

Datum 02.06.2010

Vložil redakce

Titulek Re: Komentář k "B" mužstvu

Odpovědět

neboji...
ale redakce je po volbach strasne vytizena...
hledame dobrovolnika/y pro plnění webu
Zájemci se hlaste sem...

Datum 31.05.2010

Vložil spier

Titulek víkendové zápasy

Odpovědět

Tak zas jednou (po dlouhé době) velmi vydařilý víkend, obě naše mužstva s plným počtem bodu, já mám zaspárovanou dlažbu :-), no prostě skvělí víkend. Pepík Hronků nám v neděli pomohl s vynikajícím výsledkem a ukázal naším zadním řadám jak nepouštět soupeře do šancí.

Datum 26.05.2010

Vložil Filip

Titulek Zápas béčka

Odpovědět

Chtěl bych napsat pár řádek ke komentáři nejen k našemu poslednímu zápasu. Někomu se může zdát hra obrany nepochopitelně špatná. Podle mě je příčina v přílišném experimentování v postech jednotlivých hráčů, kde jeden zápas hraje člověk někde, další zápas jinde, někdy to stihne změnit i během poločasů. Viz zápas s Čížovou. 1.poločas byl odehrán až na jednu situaci, kde jsem po chybě dostali gol, z pohledu obrany slušně. Ale po akci "kačátka hejbejte se a změnte post" začali padat goly do naší branky hned na úvod 2.poločasu. No a zápas v Kovářově? Kolda jako bek hrál jako stoper, tzn. bez hlídání hráče a to při důrazných a rychlých protiútoků soupeře bylo zdrcující. Dalším golum samozřejmě pomohlo i moje vyloučení. Podle mě by se mělo složení obrany stabilizovat a to dopomůže k lepší hře zadních řad. Tuto sezonu se to už asi ale nestihne,ale pro další by to mohl být přínos.

Datum 27.05.2010

Vložil tom

Titulek Re: Zápas béčka

Odpovědět

rád odpovím.Obrana celou soutěž hrála ve složení levý bek Kosík a pravý bek Kája.Stoper stejný být nemohl.Protože béčko jasi nemá stopéra.Kosík se zranil a Kája začal chybovat.Nestíhá tak jak dříve stíhal.To se stává.A kačátka se hýbat musí.Když něco nefunguje dva zápasy tak se to změnit musí.S čížovou nenastala žádná změna od 2 poločasu.Alespon ne ta která by měla vést k totálnímu propadu obrany.A v Kovářově se hrálo 15 minut dobře a zbytek hnus.Je dob¨ře takto diskutovat,ale škoda že si nevzpomenete,že když se prohrávalo nebo remízovalo a káčátka se hla a vyhrálo se.No každopádně obrana ted nefunguje.Koldu tam brát nemusíme.Ovšem je to jedën z mála co chtějí za bengo hrát.

Datum 26.05.2010

Vložil Švýcar

Titulek Sobota - Štěkeň

Odpovědět

Zdar hošíci, doufám že zopakujeme výkon a nasazení proti Strunkovicím a budem si po zápase zase moct pořádně zakřičet!!! Já zatim po finále MS s rusákama ještě moc křičet nemůžu (od druhýho gólu), ale snad se to do víkendu zlepší :-)
Čus na treninku....

Datum 26.05.2010

Vložil tv nova

Titulek dvojník??? :-))))

Odpovědět

https://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/video-muz-natocil-zlodeje-vrtacek-primo-pri-cinu.html

Datum 01.06.2010

Vložil Kupec

Titulek Re: dvojník??? :-))))

Odpovědět

Koupil bych brusku a priklepovou vrtacku. Zn rychle a levne