Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 01.06.2010

Vložil Tomas Rehor

Titulek Re: Re: dvojník??? :-))))

Odpovědět

mam toho na skladu vic, nebyla to moje prvni akce, staci jenom ke mne zaject a vybrat si... Váš Tom

Datum 20.05.2010

Vložil tom

Titulek nejde mi počítač?

Odpovědět

Asi mi nejde počítač.Koukám do toho jako blbej a diskuze žádná.Jen Káma má horečky.To vás to přestalo bavit brzo,ale je také možné,že v klubu a obě mužstva šlapou tak proč se namáhat ze psaním a sdělováním názorů.Téma jako body,hra,záchrana,béčko.Nic?Divny

Datum 25.05.2010

Vložil Miky

Titulek Re: nejde mi počítač?

Odpovědět

Ale počítač ti funguje dobře. Kdyby jsi sním (PC) měl nějaké problémy, ta se ozvi. Podívám se ti na oči :-)

Datum 16.05.2010

Vložil Káma

Titulek Teplota

Odpovědět

37.6°C

Datum 16.05.2010

Vložil Káma

Titulek Re: Teplota

Odpovědět

Já vám to říkal. :D

Datum 12.05.2010

Vložil Saty

Titulek páteční trénink

Odpovědět

Čau,
mám dotaz ohledně pátečního tréninku. Bude? Ptám se kvůli té sobotní hasičské soutěži. Co vím, tak by se měla v sobotu konat na hřišti hasičská soutěž, tak mne zajímá jestli tam už v pátek nebudou opruzovat. Pokud mám zcestné informace, prosím o vysvětlení.
Díky...

Datum 12.05.2010

Vložil tom

Titulek Re: páteční trénink

Odpovědět

Nemáš.Trenink bude,ale dnes budeme rozhodovat kde.Mám návrh,že odjedeme do Všeteče.Protože už tam budou trenovat a stříkat a asi připravovat.Tak,že by jsme jim to vyklidili a šli si zahrát aklespon báčko.No kdyby jsme trenovali trochu ostřeji tak se nic neděje.vždyt oba hrajeme v neděli.

Datum 10.05.2010

Vložil Miky

Titulek Víkendoví zápasy

Odpovědět

Jen na úvod, než se tady objeví hlubší rozbor obou zápasů do Tomáše.
Naše „Ačko“ již hraje opět o záchranu a tomu byl si myslím podřízen sobotní zápas. Viděl jsem jen první poločas a fotbal z naší strany se mi líbil. Byl tam důraz, šance a celková hra a nasazení hráčů se mě líbilo. Škoda hrubky Cihlíka. Druhý poločas jsem nevyděl a je mi líto remízy. Mohly jsme s přehledem vyhrát.
Naše nedělní utkání „B“ (kterého jsem se nemohl zúčastnit jako hráč), byla hrůza ze zadní řady. Nebýt skvělého výkonu našeho gólmana Sewalda, mohlo vše dopadnout ještě hůř. Šance které naše útočná řada měla se neproměňovaly. A však kde jsme selhaly byla obrana a to vždy při naších přímákách, po kterých soupeři uděřili při protiútokách, kde padly „pouze“ tři góly do naší sítě. Byly situace, kde při rohách na pulce stály 2 soupeřovi útočníci a jen jeden náš obránce. Zápas dopadl tak jak dopadnout měl, při pohledu na naší hru. Soupeř by neměl žádné šance, nebýt protiútoku a přečíslení po naších standartkách.

Datum 11.05.2010

Vložil tom

Titulek Re: Víkendoví zápasy

Odpovědět

Souhlasím Miky.Sobota co se týče bojovnosti ok,ale nechápu,že v každém utkání si někdo vybere slapší chvilku a udělá banální chybu,která nás stojí body.V žádném případě ty lidi neodsuzuji,protože v té sekundě se pro něco rozhodnou a vždy je to ve prospěch,ale pak to dopadne tak jak to asi má.Otázkou je zda ty lidi mají jen smůlu,nebo je to prostě dané tím,že jeden nemám fotbalové myšlení,druhý zase odhad,třetí neumí číst hru atd.Jestli ta smůla není o tom ,že nemáme kompletního hráče.Takového jako má každý oddíl.No a to béčko?Z toho je mi smutno,protože ochota lidí jet ven a hrát je strašná.Ale to tady bylo vždycky.Paradoxně dyby tam byl jeden hráč navíc tak jsme možná neprohráli.Vždyt jsme dostali opravdu goly z brejků a další šance byli taktéž z brejků.Tzn,že jsme museli hrát v polui vyrovnanou partii.

Datum 03.05.2010

Vložil Tomáš

Titulek Sestup

Odpovědět

Řešíme tady Sousedovice a jsme přitom na padáka.

Datum 01.05.2010

Vložil Roman

Titulek Bodovaní hráču

Odpovědět

Tak jsem si přečetl bodování hráčů, a pokud je 10 nejlepsí známka pak nechápu u některých hráčů jejich známky.

Datum 29.04.2010

Vložil Petr

Titulek Pozor

Odpovědět

tady je odkaz na ten článek:
https://www.jihoceskyfotbal.cz/new/index.php?stranka=aktuality&id=3023

Datum 29.04.2010

Vložil Petr

Titulek Pozor

Odpovědět

Tak Sousedovice Vacov 1:0...Sousedovice pry hrali výborně!!!!

Datum 30.04.2010

Vložil Jirka

Titulek Re: Pozor

Odpovědět

To mě tedy poser. Vždyť Vacov to je tým, kterej porazí v klidu i mančafty z I.A. Zajímavé.

Datum 01.05.2010

Vložil Roman

Titulek Re: Re: Pozor

Odpovědět

Sousedovice hrali za hranici svých možností, Vacov byl jasně lepší tým, ale prohrál. To se stává, je to Fotbal.