Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 27.04.2010

Vložil hajník

Titulek Re: Re: Re: zdíkov

Odpovědět

;-)

Datum 25.04.2010

Vložil Víšus

Titulek Zklamání

Odpovědět

Dobrý den, pane trenéra Řehoři nejsem na soupisce béčka, i přesto, že jsem podal dneska v Božeticích nadprůměrný výkon, hoden IV. třídě, tak to napravte,d ěkuji:)

Datum 23.04.2010

Vložil Vlasta

Titulek fotky z Vacova

Odpovědět

Na Tomášův popud se i já zapojuji do diskuze, aby bylo vidět, že i diváci a fandové všechno sledují...:o)
Souhlasím, že fotky z posledního zápasu, které má Vacov na svých stránkách, jsou docela povedené a tak navrhuji, aby jste si je na tréninku s pomocí elektronické tužky popořadně projeli a znovu se vrátili ke klíčovým momentům toho nešťastného posledního zápasu. Věřím, že vám to v sobotním zápase s Lažištěm pomůže vyvarovat se chyb a my vám samozřejmě zase budeme držet palce!!!! :o)

Datum 23.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: fotky z Vacova

Odpovědět

konečně.A klidně si tady zanadávejte.Tady se nemusí jen chválit.Jen do toho holky!No i kluci,ale ty jsou zase moc opatrný!Tak čus

Datum 23.04.2010

Vložil Káma

Titulek Re: fotky z Vacova

Odpovědět

Také jsem koukal na ty fotky a opravdu tam je jedna fotka a situace, kterou by jsme si mohli pomocí ele. tužky rozebrat. Je tam vyfocený ten náš přímák, ze kterého dal Henes gol. Myslím si, že tam je jasně vidět, že jsem v ofsídu nebyl. (foto 24 asi) Ale vem to čert! Rozsekáme Lažiště!! :)

Datum 22.04.2010

Vložil tom

Titulek satymu

Odpovědět

Vladka má video s Mírou jak pškně zpíva v Pasekách.tam jsou úchylný s tim zpěvem.A za druhé na web Vacova,najdeš aklikneš v tabulce.Tak v jejich sekci mužstva,nebo tými a pak A mužstvo.Tam jsou fotky z našeho zápasu a myslkím ,že jsou dobré

Datum 22.04.2010

Vložil hajník

Titulek Re: satymu

Odpovědět

Tome co máš proti zpěvu????? :D

Datum 23.04.2010

Vložil tom

Titulek hajníkovi

Odpovědět

nic voe!Akorát jsem tě slišel a i viděl a to samí Míru.to je strašný.Čím více jste vožralý tak do toho dáváte všechno a výsledek je ,že jsem uchcával smíchy.Na druhou stranu já když byl vožralej a řval klokani bojují a klokana milují,tak to bylo super!Všichni mi chválili ještě několik dnůpo té.

Datum 19.04.2010

Vložil Koldís

Titulek Vacov

Odpovědět

Přátelé, kamarádi omlouvám se za svuj výkon v utkání s Vacovem!! Bohužel jsme ztratili koncentraci a nemohli jsme nadále plnit danou taktiku po mých chybách a dvou inkasovaných gólech. Po minulém týdnu jsem věřil alespoň v bod. Snad se nepotvrdí Satyho řečičky, že neumíme vyhrát dvě utkání po sobě!! SORRY Kucí !!! fotbalu zdar

Datum 19.04.2010

Vložil Švýcar

Titulek Re: Vacov

Odpovědět

Zdarec chlapci, škoda toho neuznanýho regulerního gólu čerstvého ženáče a kapitána Benga Henese. Zápas se mohl vyvíjet trochu jinak a výsledek by jistě nevypadal tak strašně. To nemluvim o tom, že by bylo od Karlose nějaký to pifko za trefu v I.B. No nic, teď musíme zapomenout na Vacov (příští sezonu už s nima stejně nespíš hrát nebudem) a soustředit se na sobotní bitvu s Lažištěm. Čus na treninku :-)

Datum 19.04.2010

Vložil kouč

Titulek Re: Vacov

Odpovědět

omluva je dobrá,ale ty chyby děláme pořád a všichni.Ten zápas by jsme třeba zvladli a zase by jsme neměli hráče pro vyloučení.Dělají to tam dobře.Kdyby to bylo dlouho bez branek tak by něco vymysleli a vy by jste zuřili.My jsme přece jiná kategorie.Tyhle dva at se perou.Nás čekaji zase ty naši soupeři.A můj plán být 5 trvá!A aby se naplnil tak to znamená vyhrávat doma ,venku,ale s Lažištěm,ve Zdíkově,Katovicích,doma Strunkovice,Štěkeń a tam by taková chyba byla o mnoho horší

Datum 19.04.2010

Vložil Saty

Titulek Re: Re: Vacov

Odpovědět

Pánové, musím říct, že taktiku jsme do prvního gólu plnili všichni dobře. Koldo, chyby se stanou, je to ale týmová hra, kyždý si bohužel chyby vybere jindy. Hraje nás tam 11, nikdy to není vina jen jednoho člověka, takže se koukej sebrat, hlavně psychicky a s Lažištěm prostě nechybovat :) navíc po Lažišti bude párty století, takže tím víc to chce vyhrát :)
Je fakt, že máme po 4 kolech za sebou nejtěžší zápasy, pouze 1 težký před námi se Sousedovicema a pak samé hratelné soupeře, a to rozlosování našeho a ostatních týmů mluví jasně v náš prospěch. Prostě 5té místo není vůbec nereálné. Hlavně se musíme trochu semknout i ve chvílích, kdy se nedaří a věřit si i na lepší soupeře (Vacov a hlavně Sousedovice) - ostatně v Sousedovicících je to jen o jednom hráči...
Taky doufám, že všichni, co nebyli ve Vacově, mají čisté svědomí, nejen proto, že se ani nebyli podívat (a samozřejmě schytat nějakou břitkou poznámku ostatních) ...ale i proto, že prostě doufám, že když nemůžou, tak, že vyzkoušeli všechny možné způsoby a opravdu nemůžou... (tak a teď se těším, kdo mi to jako první vpálí - myslím tuhle poznámku...)...
jinak k našemu výkonu ve VAcově snad není co dodat, možná jen, že an rozhodčí se věčně vymlouvat nemůžeme, oni by asi vyhrálli 4:1 nabo podobně, ale první gól by nám dal výhodu, kterou si prostě oni nemohli dovolit.....takže....
Navíc, naše mužstvo, když vede, začne si víc věřit a všichni jsou minimálně 100 procentní... o to by to měl Vacov težší... a to je to smutné, že takové mužstvo chce postoupit vlastně BEZ BOJE....
Dál je vše zřejmé:( rozhodčí a podobně... takže s LAžištěm je třeba bodovat a pak si užít super akci, všichni příjdte...
Fotbalu zdar, SATY

Datum 19.04.2010

Vložil SATY

Titulek Re: Re: Re: Vacov

Odpovědět

DOSLOV: taky si myslím, že málo lidí čte tuto diskuz, protože níže zmíněná motivace hovoří za vše a prohráli jsme 5:0. Pánové kdo o té masáži věděl??? Upřímně???

Datum 20.04.2010

Vložil Miky

Titulek Re: Vacov

Odpovědět

Já ano saty, ale ani přes moje prozby, abych se mohl zápasu zůčastnit, mě kouč nechtěl. Já chtěl taky masáž :-)))))

Datum 20.04.2010

Vložil kouč

Titulek Re: Re: Re: Re: Vacov

Odpovědět

jednou mi dobrý a starý trenér řekl.Když dáš hráčům motivační peníze,nebo dokonce mzdu tak to neznamená,že budou hrát dobře.No a ta Štěpka a sud od Vonýse je vlastně důkaz.Věděli to skoro všichni a hráli na hranici svých možností.Myslíš,že Kolda kdyby měl 5000 na zápas tak to urazí?Nebo Kája,že ho pak už nehlídal protože neměl odměnu?Nebo,že Ondrovi vypadl míč z ruky před 3 nebo 4 golem,protože nebere mzdu?Tak to je.A tak krásná představa masáží od hezký holky a přitom popijet pivo zdarma od jejího kluka neudělá nic navíc.Bohužel.Zapoměňte na masáže a chlast a dokažme,že jsme sice o těch pár let starší,ale že tu 1.B zvládneme a dokonce,že se budeme rvát o 5 flek.Saty má pravdu tu špičku jsme už skoro vyžrali a ted se musíme ještě naučit vyhrávat venku.Máme tam posledního a předposledního.A dvakrát po sobě hrajeme doma.Jestli nechceme zdramatizovat soutěž v náš neprospěch tak ty zápasy musíme vyhrát bezohledu kde hrajeme