Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 26.04.2010

Vložil Káma

Titulek Trenink

Odpovědět

Mám dotaz. Bude v pátek 30.4. trénink od 17:30?

Datum 26.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: Trenink

Odpovědět

ano bude.I když jen báčko.Musíme se opravdu poradit

Datum 26.04.2010

Vložil tom,

Titulek zdíkov

Odpovědět

Pánové,nepsal jsem hlubší rozbor k utkání.Snad jsem to v krátkosti vystihnul.Můj zrak ovšem směřuje k sobotnímu utkání ve Zdíkově.Pořád mluvíme o klíčovém utkání a myslím,že ten čas právě nadešel.Zdíkov jak je patrné se nevzdává s myšlenkou záchrany.vyhrál na jaře co se dalo a je ve hře.Utkání bude v sobotu po čarodejnicích.A to ve své mysli mám jako zásadní věc.Čeká nás zápas,který nebude lehký.Oni se bud chytli,nebo posílili.Můžou také cpát rozhodčím.Jenže mi na to reagovat nemůžeme.Budeme hrát proti všem.Proti chlůastu,proti rozhodčím a nejspíše i proti mužstvu bojovnému.Ted budu nabírat všechny informace o soupeři.Udělám si rozbor a snad se v teoretické rovině dostaneme na to jak hrát.Ale bez Vás co máte raději pivo a zábavu to nepůjde.Budou dokonce tací co se zápasu nezúčastní z důvodů,že je jim špatně,nebo přijdou až ráno.A z toho mám strach.Tipy jako Milda,Luboš,Pili,Míra,ale taky Vonýs prostě na čarodejnice půjdou a ve 2,nebo ve 3 nebudou mít dost.Ten kdo přijde až ráno tak je pro ten zápas k nepotřebě.A o tom by měla být tento týden diskuze.Protože mám vytypované hráče z béčka.Jsou to hodný kluci,ale nevím zda stačí na ten zápas.Nejsem z toho dvakrát nadšený.Kdyby jsme hráli v Sousedovicích ,nebo Vacově.Ale touto případnou prohrou nám začnou do konce muka v podobě nutnosti vyhrávat.Kdyby jsme je odřízli tak je klid a mi můžeme útočit na to 5 místo.Koukněte na tabulku a koho to zajímá si může propočíst i kolik jsou oni schopni udělat bodů a kolik mi.Mě to vychází na 29 bodů k záchraně.Jenže když ted prohrajeme tak možná i více.Tak čus a rád si přečtu některá prohlášení.

Datum 26.04.2010

Vložil Vonys

Titulek Re: zdíkov

Odpovědět

Vonys chlastat do třech ani do dvou nebude....pujdu spat do dvanácti a dam si max 4 pivka....pateční limit:)

Datum 26.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: Re: zdíkov

Odpovědět

kdyby to byla pravda tak je to super,ale znám to jak to chodí.Kamarádi a dobrá zábava.Fotbal neděláte na profi tak proč se nepobavit.Tak proto do 2,3 hodin ústupek.

Datum 27.04.2010

Vložil Štěpánka

Titulek Re: Re: Re: zdíkov

Odpovědět

Já na Románka dohlédnu :-)

Datum 27.04.2010

Vložil hajník

Titulek Re: Re: Re: Re: zdíkov

Odpovědět

to je ta pravá ;-)

Datum 26.04.2010

Vložil Pili

Titulek Re: zdíkov

Odpovědět

Ja sem chytil nejakej bacil, takze se majce moc venovat nebudu. Do soboty budu zdrav.

Datum 26.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: Re: zdíkov

Odpovědět

Díky.No vlastně děkuju bacilu

Datum 26.04.2010

Vložil Káma

Titulek Re: zdíkov

Odpovědět

Já budu také hodný, jako vždy :)

Datum 26.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: Re: zdíkov

Odpovědět

tobě paradoxně věřím,protože ty leješ přes týden a o víkendu jsi opravdu hodný.Jinak jsi udělal zásadní obranný zákrok před koncem a myslím za stavu 2:2.Myslím tim sprintem až našemu vápnu a dal jsi to do autu.Jak Milča nebo kdo toho frajera nezastavili faulem na půlce.Jsou to maličkosti obrovského významu

Datum 26.04.2010

Vložil Káma

Titulek Re: Re: Re: zdíkov

Odpovědět

Vím o čem mluvíš, už jsem si říkal, že ho skolim, ale pak sem ho nějak doběhl. Možná to bylo důležité, ale ještě tam byl Ondra. Ale stejně tato jedna situace nevyvrátí moji hypotézu a můj osobní pocit z mého výkonu. A z toho pocitu mi je trochu zle.

Datum 26.04.2010

Vložil junas

Titulek Re: zdíkov

Odpovědět

vzhledem k tomu,že sem se luxusně zlejskal na satyho narozkach a navratil sem se v jedenact dopoledne,tak majku takhle divoce nevidim.na nejakej patek mam vybrano.majka je majka,ale mohu slibit,že do 2 až 3 budu doma.

Datum 27.04.2010

Vložil hajník

Titulek Re: zdíkov

Odpovědět

Sem rád,že sem se neobjevil na listině lidí o který máš strach :-)
Je to dobrej pocit vědět,že mi trenér věří,proto dorazím domů včas :)

Datum 27.04.2010

Vložil tom

Titulek Re: Re: zdíkov

Odpovědět

omluva všem.Hajně je na listině jen jsem si na něj nevzpoměl.Omlouvám se všem alkoholikum