Tvůrci stránek nenesou odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Příspěvky vyjadřují názory čtenářů a správce nemůže ani nechce ovlivňovat jejich obsah. Vyhrazujeme si však právo příspěvky odstraňovat pokud obsahují zejména urážky, vulgární výrazy či nepovolenou reklamu.

 

Diskuze

Datum 20.04.2010

Vložil junas

Titulek Re: Re: Re: Vacov

Odpovědět

nikdo ti nic palit nemusí,ani nemuže,protože maš pravdu.ja mam svědomí čistý,ty zasraný třísla mě bolí pořad.nemam ani jistotu,jestli budu na lažiště.to uvidim až ve středu na treninku.a že sem se nebyl podívat?prostě bych se nemohl jen koukat,všichni víte,co sem za hovado a potom co sem slyšel o vývoji zapasu,tak bych ještě něco vyved.

Datum 19.04.2010

Vložil junas

Titulek vojníkov

Odpovědět

ja sam za sebe mohu hodnotit pouze vojníkov,protože utkaní ve vacově jsem odehrat nemohl,kvuli bolesti třísel.docela dost mě to mrzí,jelikož jsem chtěl klukum v tak těžkem utkaní pomoci.věřím,že bojovali až dokonce,což je častečně vidět i na hodnocení trenera.vojníkov byl překvapivě slabý soupeř,promenit ještě některé naše šance,tak si domu odvez desítku a mohl být rad.zejmena miky byl neštastníkem zapasu:ještě v první polovině netrefil z maleho vápna branku a chvíli potom nevědomky vykopl míč z brany.znovu podotýkam,že ho to vubec nemusí mrzet,protože tohle se stava i ligovým hračum a tam je to o něčem jinem,kdežto mi to hrajem pro zabavu.MIKY ZAPOMEN NA TO!!!!a navíc jsme vyhrali a soupeře přehrali rozdilem třídy.v druhé polovině utkaní soupeř vyrovnal hru,díky našemu neštastnemu vlastnímu golu.pak ale odpadl fyzicky(dva hrači odstoupily kvuli křečim) a zapas jsme s přehledem dotahly do vítězneho konce.mě osobně překvapil David Matouš,který až na par vyjimek vubec netrenoval a vydržel hrat celý zapas.ted musime zapomenout na vacov,kde teda není naše prohra žadným překvapením a soustředit se na lažiště.věřím,že pokud budeme hrat jako proti kestřanum,tak je rozmeteme po hřišti.zdar

Datum 20.04.2010

Vložil Miky

Titulek Re: vojníkov

Odpovědět

jéé, já byl tak rád, že to Tomáš nerozmázl na stránkách, a přece se najde nějaký dobrách :-). Hold se příště budu muset snažit si skore vyrovnat, zatím jsem v minusu. Jinak zápas skvělej, na lajně jsem měl více nervu než na hřišti.

Datum 20.04.2010

Vložil junas

Titulek Re: Re: vojníkov

Odpovědět

někdo to udělat musel,kámo

Datum 15.04.2010

Vložil junas

Titulek narozky

Odpovědět

zdravim vsechny fotbalisty i antifotbalisty vzhledem k tomu,ze uz sem na tomto svete 24 let,tak bych se o tuto svou radost chtel podelit s vami,mými kamarady.nevedel sem,zda dostanu volno v praci(ted uz to vim),tak sem tento prispevek a zaroven pozvanku odeslal az ted.tak tedy zitra po treninku bude na hristi soudek piva.doufem ze tuto diskuzi cte hodne lidi,jinak se to vetsina dozví opravdu az na treninku.Tome pocitej s tim soudkem,v patek nejak odpoledne ti ho tam přivezu.timto ste teda vsichni srdecne zvani.tesim se z pozdravem Junas

Datum 13.04.2010

Vložil Štěpánka

Titulek Vacov

Odpovědět

Zdravím...
jelikož Vás nebudu moci podpořit při nedělním utkání, rozhodla jsem se nabídnout své kompletní masérské služby jako lehkou motivaci do zápasu. Služby budou zdarma poskytnuty hráčům, zbytku realizačního týmu a samozřejmě trenérovi. Mám však jednu podmínku: výhra o 3 a více gólů :-)
Tak se snažte pánové a fotbalu zdar

Datum 13.04.2010

Vložil kouč

Titulek Re: Vacov

Odpovědět

Super.Úkol velmi nerálný ale,.......No já se budu snažit vše připravit.Jinak!Konečně kloudná motivační složka.Snad to ten malinkej vydrží.To,aby nehrál.Až to bude 3:0 tak toho Cihlu propálí do vlastní branky a s míčem

Datum 13.04.2010

Vložil vonys

Titulek Re: Vacov

Odpovědět

Dík Štěpánko, uz se na hřiště nedostanu ani na taktický:)
Abych to uvedl na pravou míru, Štěpánka by masírovala možná i za remízu, ale po posledním mistráku....no dostal jsem strach, že tam můžeme bodovat:)
PS: Co nabídnou jako motivaci za vítězství ostatní? Co Vy na to pane trenére?

Datum 13.04.2010

Vložil Miky

Titulek 15. víkend r. 2010

Odpovědět

Hned na úvod malé upozornění o chybě, u beka jsou zařazeny do minulých sezon výsledky našeho áčka.
A k zápasu. Souhlasím s komentářem k zápasu, že Václav Milota odehrál hrozný fotbal. Byl jednou s naší stabilních opor, bohužel ho zkazil chlast a jiné zájmy, které prosazoval před fotbal. Naše hra nebyla vůbec špatná, tedy to co já jsem viděl. Hodně pomohly klucí s áčka, kterým tímto děkuji. Bylo vidět že se míč podržel v předu a mohlo se něco vymyslet aby se ohrozila soupeřova branka. S odchodem těchto hráčů se vytratila naše herní převaha a soupeř využil naší nesouhrnnost a malou fyzickou zdatnost. Výsledek je na první mistrovské utkání (náš druhý zápas po zimě a také naše druhé setkání s hřištěm) přijatelný, ale neuspokojivý, alespoň pro mě. Tímto apeluji na ostatní hráče a stejně jako já, když už se trávník zazelenal navštívily naše hodnotné tréninky.
K příštímu nedělnímu zápasu A mužstva: na podzim vás doma Vacov podcenily a byl z toho velmi překvapivý a zároveň hodně milý výsledek. Myslím si že máme natolik vyzrálé mužstvo, aby pod taktovkou Tomáše splnil očekávání (moje) a přivezl domů nějaký bod ze soupeřova mužstva. Jsme to právě mi, kdo tomuto soupeřovi dal tři branky, tak do nich klucí.

Datum 13.04.2010

Vložil kouč

Titulek Re: 15. víkend r. 2010

Odpovědět

Jo děkuji Mikymu.Jen k tomu béčku.Kdyby šlo o postup,nebo sestup tak by jsme ten zápas asi vyhráli.Protože jsem sice blázen,.ale zase takový ne.Střídání by bylo koordinované i taktické.A třeba stopéra by dohrál Cihla a střídal by Peter,který toho měl už dost.Ale moje zásada.Hráči z áčka tam mohou být,ale půjdou střídat i kdyby na chleba nebylo.Musíme se všichni vystřídat.Z áčka v sobotu nehrál Peter,Milča,Dušan a Cihlouš v poli.Tak ty hráli mimo Milči,který zase neměl čas.Jenom Junas požádal zda si nemůže tuknout.Například Kolda chtěl taky ale domluvili jsme se ,že hrát nebude.Je milé,že to píše Miky,protože jsme se domluvili s Koláříkem,že právě ty po dobu stavění budeš mít úlevy a budeš hrát jak se ti to hodí.Poctivý jsi a mnohokrát si to přístupem dokázal.Pak je tam kategorie Bata,Marcín,Kůča.Tak to jsou kluci co mají již za sebou éru,kdy brali všechno poctivě a td se jim už nechce.Mají na to právo.A ten zbytek je prostě hnus.Proto taky budou zahřívat lavičku a pokud to k tomu nebude tak ani to ne.Jinak plán na sezonu.Béčko do 3 a áčko do 5 trvá.I když áčko to má už trochu nahnuté.Hlavně je třeba mít z toho radost.

Datum 13.04.2010

Vložil Filip

Titulek Re: 15. víkend r. 2010

Odpovědět

Souhlasim s komentářem,ale podle mě vidět jasná změna hry po odchodu Dušana a Junase. Předtím jsme měli jasně navrch, po jejich odchodu se hra vyrovnala a po odchodu jsem se docela o výsledek bál. Je to dáno samozřejmě chybějící fyzičkou a menší sehraností. Ale to se bude snad s přibývajícími zápasy zlepšovat, protože účast na tréninkách se asi nezmění, ale každý zápas se může brát jako trénink, takže v posledním kole, to bude panečku podívaná :)

Datum 12.04.2010

Vložil junas

Titulek kestřany

Odpovědět

myslim si,že tenhle zápas byl v naší režii,jak už bylo řečeno až od 20 minuty,ale duležite je,že vubec byl v naší režii.hodnocení je jednoznačně kladne.sam sem překvapen tím jak jsme zapas zvladli.už jen proto,že soupeř je velice kvalitní,hlavně ve středu pole.naše nasazení a hlavně teda bojovnost kamila,satyho a vneposlední řade taky romana,který dosti znepríjemnoval hru levorovi,jsme byli i ve středu hřiště lepší.obrana tentotkrát určitě na jedničku,samozřejmě ondru nesmim opomenout.kluci v utoku se tak nějak hledali,míra měl opět menší zdravotní problemy a bylo to trochu znat.pili nakonec udělal penaltu,škoda jen že to ještě nezavršil golem.zavěrem bych chtěl všem poděkovat za dobrý výkon a zároven doufam,že tak budem pokračovat i nadále i když ted va vacově to nebude žadnej med.zdarec

Datum 11.04.2010

Vložil Saty

Titulek Kestrany

Odpovědět

Tome... trochu jsem upravil statistiku rohu, protoze 2:8 se mi zdalo trochu mimo, jen za druhy polocas jsme jich rozehravali 6 a v prvni puli take par... mozna ta 7 je lepsi odhad.... :)

Po precteni komentare k utkani mam rozporuplne pocity... Myslim si, ze az na prvnich 15 minut jsme byli po cely zapas jasne lepsi a prehrali soupere hlavne fyzicky to ano, ale fotbalove take a na cele care. V druhem polocase bylo na hristi pouze jedno druzstvo, pokud se Kestrany dostali za pulku dvakrat tak je to moc...
A kdybychom promenili nase tutovky v prvnim polocase, predevsim ja mel dve, tak by to skoncilo treba 6:1, protoze oni proste nemeli ani silu a v sobotu ani herni kvalitu na to, aby zapas otocili a za stavu 2:1 nebo 3:1 v prvni puli by to vzdali, zvlaste uvazim-li jejich profesorskou mentalitu...

Chtel bych podekovat vsem za prikladnou bojovnost a chut ke hre, kez by to tak bylo porad...

Fotbalu zdar...


Datum 13.04.2010

Vložil kouč.

Titulek Re: Kestrany

Odpovědět

Oprava je v pořádku.Ty rohy byl výsledek poločasu.Druhý jsem si nepsal a zapoměl jsem to uvést do komentáře.

Datum 10.04.2010

Vložil Filip

Titulek Milodovo sázka

Odpovědět

Zabrouzdal jsem ve svých archivech a myslim, že toto video by se dalo použít jako předvečer uzavření Mildovo sázky. https://www.youtube.com/watch?v=0qKqWgOSG7o